Alkohit, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka cookies
AlkoHit Start - Alkomaty Jednorazowe
AlkoHit Start - Alkomaty Jednorazowe

alkomaty jednorazowe

  •  
  •  

Precyzyjny, niezawodny, certyfikowany, łatwy w obsłudze, używany przez policje


Alkohit Start

Alkohit START to nowość na rynku alkomatów. Dokładny i prosty w obsłudze tester jednorazowego użytku w precyzyjny sposób określa zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Wiarygodność i niezawodność jednorazowego alkomatu potwierdza fakt, że został wykorzystany przez policje w różnych krajach świata. W Europie skorzystała z niego m.in. policja w Belgii, Francji i we Włoszech. Alkomaty używane są także przez wojsko, straże miejskie, placówki służby zdrowia oraz inne instytucje, które poszukują alkomatów z atestem.

Jakość alkomatu dotychczas potwierdzona została licznymi renomowanymi certyfikatami*, m.in. amerykańskim FDA czy francuskim NF.

 
Zalety Alkohit Start
doskonała precyzja dzięki nowoczesnej technologii produkcji opartej na materiałach najwyższej jakości
wysoka dokładność zapewniona specjalnie skonstruowanym testerem i balonikiem
liczne renomowane certyfikaty* potwierdzające niezawodność
produkcja pod kontrolą systemu ISO
produkt europejski
reaguje wyłącznie na alkohol
prosty w obsłudze
niedrogi i łatwo dostępny
poręczny w użyciu i przechowywaniu

Certyfikaty

*Certyfikaty - dotyczy wszystkich atestów/certyfikatów/nagród, które dotychczas produkt uzyskał pod różnymi nazwami handlowymi. Mogą one być aktualnie obowiązujące/ważne lub wygasłe. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się ze sprzedawcą.